Évadbejelentő a Budapesti Operettszínházban

Évadbejelentő a Budapesti Operettszínházban

Évadbejelentő a Budapesti Operettszínházban

 

Szerző: Barna Judit 



Az első premier egy ősbemutató, Szomor György Mindig itt leszünk című rockmusicalje lesz, melyet a mohácsi csata 500. évfordulója alkalmából mutatnak be 2026. szeptember 11-én.

Kálmán Imre örökségét őrizve a Csárdáskirálynő, a Marica grófnő és A cirkuszhercegnő után a következő évadban A montmartre-i ibolya is színpadra kerül: premierjét 2027. május 28-án láthatja a közönség. 

2027. április 2-án a musical műfaj rajongóinak ígér kihagyhatatlan szórakozást a Ragyogó csillagok című gálaest, amely közkedvelt musicalslágerekből kínál egy egész estére való válogatást.

Kiss-B. Atilla, a Budapesti Operettszínház főigazgatója elmondta az évadbejelentő sajtótájékoztatón, hogy büszkeséggel tölti el az érzés, hogy az Operettszínház előadásai nemcsak itthon, de Európa-szerte is mind nagyobb érdeklődésre tartanak számot: „Októbertől társulatunk egyik fele A Notre Damei toronyőr német nyelvű előadásával mintegy fél évig, nyáron újabb két hónapon át Németország, Ausztria és Svájc nagy színházaiban fog fellépni a világ egyik legjelentősebb ügynöksége, az ATG szervezésében.

További információ: www.operett.hu

2026-06-23« Vissza
Ez a weboldal cookie-kat használ annak érdekében hogy a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. További információk